راهنمای فروشندگان یک وی دو

راهنمای فروشندگان یک وی دو برای فروش بیشتر و کسب درامد از یک وی دو و تایید محصولات

چه محصولاتی در فروشگاه یک وی دو به فروش می‌رسند؟

به طور کلی انواع مقالات دانشگاهی و فایل های دانشگاه و  انواع مخصولات اموزشی و نرم افزارها و محصولات وب مستری و غیره …،

فروش محصولات در فروشگاه یک وی دو به چه صورتی انجام می‌شود؟

در فروشگاه یک وی دو  فروشندگان هر یک برای خود دارای پنل کاربری می باشند که با ثبت نام در سایت به عنوان فروشنده، این پنل کاربری برایشان ایجاد و فعال می شود. که در آن محصولات خود را به فروش می‌ گذارند. این محصولات در کل فروشگاه یک وی دو  نمایش داده می‌شوند که امکان مشاهده شدن توسط خریداران را بسیار بالا می‌برد و فروشگاه یک وی دو موظف است تمهیدات لازم را درباره فروش و تبلیغات بیندیشد و محصولات شما را به فروش برساند.
این سیاست باعث می شود مشتریان بر پایه اعتمادی که به فروشگاه یک وی دو دارند خرید های خود را با اطمینان خاطر انجام دهند. ما می توانستیم برای هر فروشنده یه وبلاگ ایجاد کنیم ولی این باعث می شد مدیریت متمرکز محصولات از بین برود و اعتماد سازی مشتری نسبت به وبلاگ شما بسیار مشگل بود و قطعا خرید و فروش بسیار پایین می آمد.
فروشگاه یک وی دو امکانات کامل مدیریت محصولات را برای فروشندگان فراهم نموده تا بدون درگیری با مساعل فنی فروشگاه و بدون هزینه راه اندازی و بازاریابی بسیار زیاد بتوانند محصولات خود را در یک سایت حرفه ای و جهانی به فروش برسانند.
هر فروشنده دارای «اعتبار مالی» می باشد که مبالغ دریافتی از خریداران به اعتبار آن فروشنده افزوده می‌شوند.
فروشگاه یک وی دو  به ازای هر محصول فروخته شده از محصولات فروشندگان مبلغ ۲۵% از کل قیمت را به عنوان کارمزد کسر و مابقی مبلغ را به صورت آنی به «اعتبار مالی» آن فروشنده اضافه می‌نماید.
فروشندگان می‌توانند در هر لحظه‌ی «درخواست پرداخت» هزینه محصولات ارسال شده خود را از طریق مدیریت فروشگاه خود ارسال نمایند تا ظرف حداکثر ۷۲ ساعت مبلغ کالای ارسال شده آنها به حسابشان واریز گردد.
فروشندگان در پنل کاربری خود هر تعداد محصول که بخواهند می‌توانند اضافه کنند و تا زمانی که محصولات به فروش نرسیده هیچ درصدی از فروشندگان دریافت نخواهد شد.

پیشنهاد یک وی دو :  کد های جدید قسمت بازاریابی

حداقل مبلغ تسویه حساب ۱۰٫۰۰۰ تومان میباشد. تعداد تسویه حساب ها هیچ محدودیتی ندارد.

 

چگونه فروش بیشتری داشته باشیم ؟

  • انتخاب عنوان مناسب با محصول و مرتبط
  • انتخاب عکس مرتبط با محصول
  • طراحی کاور های جذاب و تصاویر بندانگشتی زیبا هم باعث بهتر دیده شدن محصول شما میشود.
  • انتخاب توضیحات مناسب و حداقل ۳ خط تا مشتری بهتر بتواند برای خرید تصمیم بگیرد محصولاتی که سه خط توضیح نداشته باشند اصلا تایید نخواهند شد.
  • قرار دادن محصولات با کیفیت تا مشتریان همیشه راضی باشند
  • سعی کنید مشتریان خود را کاملا راضی نگه دارید و از آنها پس از خرید درخواست نظر درمورد  محصولتان را بدهید.
  • قیمت ها به انتخاب فروشنده است ولی توجه کنید قیمت های نجومی فروش شما را کاهش میدهد. همچنین برای فروش بیشتر پورسانت بازاریاب را هم اتخاب کنید هر چه درصد بازاریاب بیشتر باشد تمایل به فروش نسبت به محصول شما بیشتر می شود در نتیجه فروش شما بیشتر دیده و بیشتر می شود .

اگر میزان پورسانت بازاریاب توسط فروشنده برای هر محصول قرار نگیرید سایت یک وی دو ۳۰% پورسانت برای بازاریاب را در نظر می گیرد پس لطفا به انتخاب خودتون پورسانت را قرار دهید .

انتخاب کلمات کلیدی مناسب تا در موتورهای جستجو بیشتر دیده شود .

اندازه و حجم فایل هم بسیار مهم است و تعداد صفحات مقالات و محصولات دیگر حتما درج شود.

لطفا تمام موارد بالا را رعایت کنید تا محصول شما هم تایید شود هم فروش بیشتری داشته باشد  با تشکر از همه کاربران که این مطلب را مشاهده می کنند هر گونه مشکلی داشتید در قسمت نظرات همین مطلب ارسال کنید تا جواب داده شود .

پیشنهاد یک وی دو :  چگونه بازاریابی کنم و بازدید کننده و فروش را افزایش دهیم؟

 

 

راهنمای فروشندگان یک وی دو

پاسخ دهید