طرح کار افرینی کارخانه آرد

طرح کار افرینی کارخانه آرد

اندازه: 400

تعداد صفحات: 300

قابلیت چاپ: سیاه و سفید

کیفیت محصول: عالی

فایل مشابه: دارد

پشتیبانی محصول: دارد

مجوز انتشار: دارد

نوع فایل: ورد ،

سایز طراحی: A4 ،

دسته بندی:

قیمت: 5000 تومان

تعداد نمایش: 13 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۹ مهر ۱۳۹۵

به روز رسانی در: ۹ مهر ۱۳۹۵

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

5000 تومان – خرید

طرح کار افرینی کارخانه آرد
مقدمه
كارخانجات توليدي بعد از اخذ پروانه بهره برداري آماده هستند تا كالاي ورودي را گرفته و شروع به كار كنند كارخانه آرد نيز بعد از اخذ اين پروانه آماده دريافت گندم است تا شروع به فعاليت كند . و چون امروزه كل خريد گندم به وسيله اداره غله خريداري مي شود اكثر كارخانجات آرد سازي با قرارداد با اداره غله كشور تعيين سهميه مي شوند . كارخانجات بسته به ظرفيت توليد كارخانه با اداره غله قرارداد مي بندند سهميه بر اساس تعهد سهميه داده مي شود .
گندم آورنده با حواله هاي اداره غله كشور وارد كارخانه آرد مي شود با مقداري كه حواله تعيين كرده به آن آرد داده مي شود و رسيدي از كاميون دار مي گيريم . با اخذ رسيد از راننده كاميون مقدار حواله آرد داده مي شود مقدار حقوق كارخانه آرد بر اساس تني آردي است كه در آخر ماه تحويل داده ميشود .
دستمزد آسياباني به وسيله سازمان حمايت از توليد و مصرف كننده تعيين مي گردد و به وسيله اداره غله وجه آن پرداخت مي شود .

شرح عملكرد بخش اداري
گندم با كاميون هايي كه راننده آن حواله اي از اداره غله به دست دارد وارد كارخانه مي شود . راننده به بخش اداري مراجعه كرده و وارد دفتر مدير توليد و يا سر شيفت مي شود .
مدير توليد كسي كه تمامي مراحل كارخانه را اعم از دريافت گندم و توليد آرد و تحويل آن كنترل مي كند . از طرف اداره غله به كارخانه دار سه دفتر مخصوص داده مي شود به نام دفاتر واردات گندم , دفتر روزنامه و دفتر معين كه در دست مدير توليد است .
كارخانه ابتدا گندم وارد شده را وزن مي كند بعد آن را تخليه كرده و ذخيره مي كنند .
اداره غله گندمي را كه فرستاده تمامي مشخصات آن را كه ضايعات آن مشخص شده و مشخصات آرد توليد شده تحويلي را در حواله اي كه توسط راننده فرستاده شده مشخص كرده . پس در حواله ميزان آرد تحويلي ونوع آرد آن مشخص شده تحويل مدير توليد داده مي شود . مدير توليد تمام مشخصات حواله را وارد دفتر واردات گندم مي كند كه شامل شماره حواله , تاريخ ورودي ,وزن خالص گندم , ميزان افت آن نوشته مي شود .
در دفتر روزنامه نيز ريز ريز حواله ها با تمامي جزئيات آن در طي روز صادر مي شود نوشته مي شود . گندم بدين شكل پذيرفته مي شود و در كارخانه تبديل به آرد مي شود .
حال براي تحويل آرد :
اداره غله حواله اي مي دهد كه كارخانه آردي با اين مشخصات در اختيار خريدار قرار دهد. خريدار وارد كارخانه شده و به مدير توليد مراجعه مي كند . مدير توليد بر اساس ميزان حواله , توليد كارخانه , مقدار مورد نياز خريدار را به صورت ماهانه يا روزانه يا هفته اي اين مقدار آرد تحويل بگيريد . پس خريدار راننده كاميوني را معرفي مي كند و مقدار درخواستي وارد كاميون كرده و تحويل داده مي شود و رسيدي از كاميون يا راننده اخذ مي شود كه به آن رسيد تعيديه تحويل ميزان حواله ناميده ميشود . كه اين اطلاعات يعني اطلاعات آرد صادر شده در دفتر روزنامه ثبت مي شود .
مقدار حقوق كارخانه دار بر اساس تن آردي است كه در آخر ماه تحويل داده مي شود .
نرخ تبديل يك تن گندم به آرد تعيين شده بعداز پايان هر ماه ميزان توليدي را به ادراه غله داده مي شود و حقوق به وسيله اداره غله كه زير مجموعه اداره بازرگاني است وجه پرداخت مي شود . به طور كلي گندم به طور امانت وارد كارخانه مي شود . از تخليه گندم تا بارگيري كيسه هاي آرد بر عهده كارخانه دار است پس اگر كارخانه به اندازه

طرح کار افرینی کارخانه آرد

پاسخ دهید