پروژه دانشکده سمای نیشابور

پروژه دانشکده سمای نیشابور

اندازه: 931.40K

تعداد صفحات: 27

دسته بندی:

قیمت: 2000 تومان

تعداد نمایش: 34 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۵

به روز رسانی در: ۲۵ مهر ۱۳۹۵

برای خرید این محصول از دکمه روبه رو استفاده کنید:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

2000 تومان – خرید Loading

پروژه دانشکده سمای نیشابور

پیشگفتار
خداوند را شاکرم که توفیق بهره بردن از محضر استادی گرانقدر جناب آقای مهندس اعظمی فر رابه من عطا فرمود تا بتوانم از رهنمود های ایشان استفاده نموده اینک که در پایان تحصیلاتم پروژه خود را زیر نظر جنابعالی به انجام می رسانم بدین وسیله از تلاش و زحمات استاد محترم تشکر می نمایم .

فهرست
عنوان صفحه
مقدمه ۲
جمع آوری ۴
شمای کلی برنامه ۷
صفحات ۹
مقدمه
پروژه طراحي سي دي مولتي مديا براي دانشگاه سما واحد نيشابور:
اين سي دي با استفاده از نرم افزار Multimedia Builder طراحي و ساخته شده است.اين نرم افزار با داشتن امكانات جالبي در زمينه هاي طراحي اينگونه سي دي ها امكانات جالبي را براي شركتها فراهم نموده تا اقدام به معرفي محصولات و يا زمينه هاي كاري و معرفي خود به ديگران را داشته باشند.
محيط نرم افزار ساده و به گونه اي طراحي شده است تا بتوان از امكانات ساير نرم افزارها نيز مانند Flash ، نرم افزارهاي ويرايش تصاوير وهمچنين ويرايش فيلم استفاده كرد.همچنين خود نرم افزار هم داراي شي هايي با افكتهاي مخصوصي بوده كه مي تواند به جذابيتهاي كار اضافه نمايد.
اين نرم افزار همچنين با داشتن امكان كامپايل برنامه آن را به صورت فايل اجرايي در آورده و همچنين يك فايل Autorun نيز ايجاد ميكند.
اساس كار نرم افزار بر ايجاد صفحات و لينك بين صفحات بنا شده است همچنين داراي يك زبان اسكريپتي مي باشد كه مي تواند از آنها براي برنامه نويسي نيز استفاده كرد.اين كدها به دوصورت وارد پروژه مي شوند يا بصورت دستي كه لازم به دانستن نحوه برنامه نويسي و كدهاي آن است و يا با استفاده از ويزارد برنامه كه اين كدها را داخل خود دارد و براي هر شي امكاناتي را در اين زمينه فراهم نموده است.در زير محيط اين نرم افزار را مشاهده مي كنيد.

پروژه دانشکده سمای نیشابور

برای خرید این محصول از دکمه روبه رو استفاده کنید:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

2000 تومان – خرید Loading
این فقط قسمتی از متن مقاله است . جهت دریافت کل متن مقاله ، لطفا آن را خریداری نمایید

پاسخ دهید