طرح کار افرینی کارخانه آرد

طرح کار افرینی کارخانه آرد

اندازه: 460.00K

تعداد صفحات: 300

نوع فایل: ورد ،

دسته بندی:

قیمت: 7000 تومان

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۹ مهر ۱۳۹۵

برای خرید این محصول از دکمه روبه رو استفاده کنید:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

7000 تومان – خرید

طرح کار افرینی کارخانه آرد

این فایل شامل تمام هزینه احداث کارخانه ارد و دستگاهای مورد نیاز و هزینه های راه اندازی کامل کارخانه ارد است همراه با توضیحات کامل

نکته:

مراحل احداث کارخانه ارد
مقدمه
كارخانجات توليدي بعد از اخذ پروانه بهره برداري آماده هستند تا كالاي ورودي را گرفته و شروع به كار كنند كارخانه آرد نيز بعد از اخذ اين پروانه آماده دريافت گندم است تا شروع به فعاليت كند . و چون امروزه كل خريد گندم به وسيله اداره غله خريداري مي شود اكثر كارخانجات آرد سازي با قرارداد با اداره غله كشور تعيين سهميه مي شوند . كارخانجات بسته به ظرفيت توليد كارخانه با اداره غله قرارداد مي بندند سهميه بر اساس تعهد سهميه داده مي شود .

توجه: این فایل یکی از بهترین فایل های طرح کار افرینی کارخانه آرد است و با فایل های مشابه که در نت موجود است و به قیمت خیلی ناچیزی به فروش می رسد که با صفحات خیلی کمتری است خیلی فرق می کنید این فایل مجموع ۳۰۰ صفحه است
گندم آورنده با حواله هاي اداره غله كشور وارد كارخانه آرد مي شود با مقداري كه حواله تعيين كرده به آن آرد داده مي شود و رسيدي از كاميون دار مي گيريم . با اخذ رسيد از راننده كاميون مقدار حواله آرد داده مي شود مقدار حقوق كارخانه آرد بر اساس تني آردي است كه در آخر ماه تحويل داده ميشود .
دستمزد آسياباني به وسيله سازمان حمايت از توليد و مصرف كننده تعيين مي گردد و به وسيله اداره غله وجه آن پرداخت مي شود .

شرح عملكرد بخش اداري :طرح کار افرینی کارخانه آرد
گندم با كاميون هايي كه راننده آن حواله اي از اداره غله به دست دارد وارد كارخانه مي شود . راننده به بخش اداري مراجعه كرده و وارد دفتر مدير توليد و يا سر شيفت مي شود .
مدير توليد كسي كه تمامي مراحل كارخانه را اعم از دريافت گندم و توليد آرد و تحويل آن كنترل مي كند . از طرف اداره غله به كارخانه دار سه دفتر مخصوص داده مي شود به نام دفاتر واردات گندم , دفتر روزنامه و دفتر معين كه در دست مدير توليد است .
كارخانه ابتدا گندم وارد شده را وزن مي كند بعد آن را تخليه كرده و ذخيره مي كنند .
اداره غله گندمي را كه فرستاده تمامي مشخصات آن را كه ضايعات آن مشخص شده و مشخصات آرد توليد شده تحويلي را در حواله اي كه توسط راننده فرستاده شده مشخص كرده . پس در حواله ميزان آرد تحويلي ونوع آرد آن مشخص شده تحويل مدير توليد داده مي شود . مدير توليد تمام مشخصات حواله را وارد دفتر واردات گندم مي كند كه شامل شماره حواله , تاريخ ورودي ,وزن خالص گندم , ميزان افت آن نوشته مي شود .
در دفتر روزنامه نيز ريز ريز حواله ها با تمامي جزئيات آن در طي روز صادر مي شود نوشته مي شود . گندم بدين شكل پذيرفته مي شود و در كارخانه تبديل به آرد مي شود .
حال براي تحويل آرد :
اداره غله حواله اي مي دهد كه كارخانه آردي با اين مشخصات در اختيار خريدار قرار دهد. خريدار وارد كارخانه شده و به مدير توليد مراجعه مي كند . مدير توليد بر اساس ميزان حواله , توليد كارخانه , مقدار مورد نياز خريدار را به صورت ماهانه يا روزانه يا هفته اي اين مقدار آرد تحويل بگيريد . پس خريدار راننده كاميوني را معرفي مي كند و مقدار درخواستي وارد كاميون كرده و تحويل داده مي شود و رسيدي از كاميون يا راننده اخذ مي شود كه به آن رسيد تعيديه تحويل ميزان حواله ناميده ميشود . كه اين اطلاعات يعني اطلاعات آرد صادر شده در دفتر روزنامه ثبت مي شود .
مقدار حقوق كارخانه دار بر اساس تن آردي است كه در آخر ماه تحويل داده مي شود .
نرخ تبديل يك تن گندم به آرد تعيين شده بعداز پايان هر ماه ميزان توليدي را به ادراه غله داده مي شود و حقوق به وسيله اداره غله كه زير مجموعه اداره بازرگاني است وجه پرداخت مي شود . به طور كلي گندم به طور امانت وارد كارخانه مي شود . از تخليه گندم تا بارگيري كيسه هاي آرد بر عهده كارخانه دار است پس اگر كارخانه به اندازه

طرح کار افرینی کارخانه آرد

 

برای خرید این محصول از دکمه روبه رو استفاده کنید:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

7000 تومان – خرید

پاسخ دهید